Pembe Bebek Battaniyesi Modeli

Selamlar dostlarım bugün pembe bebek battaniyesi modeli konusunu işleyeceğiz. Bu makalemizde nasıl yapıldığına dair bilgileri alabilirsiniz.

Pembe Bebek Battaniyesi Modeli

Pembe Bebek Battaniyesi Modeli Yapılışı

İstediğiniz kadar zincir çekip battaniyemizin ebatına göre modelin kurulumunu yapacaksınız. 

Dört zincir çektim ilk zincirin tepesine üçlü trabzan yaptık iki tane burada bir önceki sırada yaptığınız ilk trabzanın başına batıyoruz üç zincir çekip bir dolayıp iki tane bir önceki sırada yaptığımız ilk trabzanın başına batıyoruz.

Üç zincir çekip bir dolayıp ilk trabzanın tepesine batıyoruz. Burada üç dolgu yapıyoruz kenarlarda ise iki dolgu yapıyoruz. Sonra bir sıkı iğne yapıp bir zincir çekiyoruz. Buraya üç tane doluyoruz başlangıç halinde buralar iki oluyor.

Pembe Bebek Battaniyesi Modeli

Yine aynı yere sıkı iğne yaparak bağlıyoruz. Dört zincir çekip döndürüp üst sıraya çıkıyoruz ve iki tane trabzan yapıyoruz.

İlk trabzanın tepesine batıyoruz ve üç zincir çekip bir dolayıp yine buraya üç tane trabzan yapıyoruz. Model kurulumu basit kolay istediğiniz renkte istediğiniz kadar arttırabilirsiniz bu renkleri.

İkişer ikişier de gidebilir her sırada da renk değiştirebilirsiniz.  Kenar oyasında istediğiniz model uygulayabilirsiniz.

Bir sonraki serüvende görüşünceye dek esen kalın hoşçakalın.. ♥

Pembe Bebek Battaniyesi Modeli

Yazı dolaşımı


Pembe Bebek Battaniyesi Modeli” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir